Defance

Defance

Her Detayda Uzmanlık Her Projede Kayaca Güvencesi

Firma sahibinin askeri geçmişi kapsamında Savunma yapılarında, özellikle güçlendirilmiş sınır ve iç güvenlik yapılarında uzmanlığı bulunmakta ve proje/danışmanlık ve taahhüt hizmeti verilmektedir.

Kayaca İnşaat olarak, savunma sektörüne yönelik projelerde uzmanlığımızı sunmaktan gurur duyuyoruz. Terörle mücadele, sınır güvenliği ve askeri yapılar konusunda geniş bir deneyime sahibiz. Savunma projelerinde güvenlik mimarisi ve stratejisi geliştirmek, askeri hastane, orduevi, depo-hangar ve karargah gibi özel yapılar inşa etmek, alanında lider olduğumuz alanlardan sadece birkaçıdır.

Müşterilerimizin özel savunma ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek, projelerimizi yenilikçi tasarımlar ve yüksek kalite standartlarıyla hayata geçirmek en temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Savunma sektöründeki karmaşık ihtiyaçları anlamak ve en etkili çözümleri sağlamak adına tecrübeli bir ekiple çalışıyoruz.

Kayaca İnşaat, 2017 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kayaca inşaat, Bursa SKY Tower gibi yüksek iş merkezleri, yurt içi ve yurt dışı Rezidans ve konut inşaatlarının kaba ve ince işleri, fabrika inşaatı ve tadilat tamirat işlerinde faaliyet göstermektedir.

Nilüfer/BURSA
+90 532 138 77 29
09:00 - 18:00