Kurumsal

Kurumsal

Kayaca İnşaat Kalitesiyle
Her Yapıda Güvence
Her Projeyle Başarı

Kayaca İnşaat, 2017 yılında Bursa’da kurulmuştur. Firma sahibi Uğur Kaya 1992 yılında Gazi Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nden mezun, inşaat yüksek mühendisidir. Kamu ve özel sektörde; askeri yapılar, kamu binaları, hastane, müze ve adliye binaları gibi özel yapılarda proje ve danışmanlık ile taahhüt işlerinde 30 yıllık tecrübeye sahiptir.

100%

Tecrübeli
Altyapı

100%

Planlı
Süreç

100%

Profesyonel
Yaklaşım

Kayaca İnşaat, Bursa SKY Tower gibi yüksek iş merkezleri, yurt içi ve yurt dışı rezidans ve konut inşaatlarının kaba ve ince işleri, fabrika inşaatı, müteakip dönemlerde müstakil konut inşaatı ve tadilat tamirat işlerinde faaliyet göstermektedir.

2020 ve 21 yıllarında Kazakistan Çimkent ve Türkistan şehirlerinde yüksek katlı iş merkezi ve konut inşaatları ile Sembol Contrucion Karavan Saray projesinde çözüm ortağı olarak çalışmış ve yurt dışını tecrübe etmiştir.

Firma sahibinin askeri geçmişi kapsamında Savunma yapılarında, özellikle güçlendirilmiş sınır ve iç güvenlik yapılarında uzmanlığı bulunmakta ve proje/danışmanlık ve taahhüt hizmeti verilmektedir.

Hedef

İnşaat Sektöründe Standartlarınızı Yükseltiyoruz

Kayaca İnşaat yaptığı yatırımlar ve bünyesinde bulunan uzman personellerle, yüksek ve endüstriyel yapılar gibi özellikli yapılarda ve Savunma yapılarında mühendislik hizmetleri de dahil, anahtar teslimi iş ve çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir. Özel ve kamu işlerinde yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerine devam ederek büyümeyi hedeflemektedir.

1 +
Takım Arkadaşı
1 +
Yıllık Tecrübe
1 %
Memnuniyet
1 +
Tamamlanan Proje
Değer

Geleceği Birlikte Şekillendiriyoruz, Fark Oluşturuyoruz

İnşaat sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteye odaklanan ve profesyonel bir ekiple çalışan bir firma olarak öne çıkıyoruz.

Güven ve Şeffaflık

İnşaat süreçlerinde güvenilir bir ortak olmayı önemsiyoruz. Müşterilerimizle şeffaf bir iletişim ve işbirliği içinde olmak, projelerin başarıyla tamamlanmasını sağlıyoruz.

Kalite Politikamız

Mühendislik hizmetlerini ön planda tutarak, depreme dayanıklı, fonksiyonel ve estetik yapılar elde etmek.

Güven

Müşteri Memnuniyeti Öncelikli Çalışarak Birlikte Gelişiyoruz

Referanslarımız, işimizdeki kalite standartlarını ve müşteri memnuniyetini yansıtan somut örneklerdir.

Kayaca İnşaat, 2017 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kayaca inşaat, Bursa SKY Tower gibi yüksek iş merkezleri, yurt içi ve yurt dışı Rezidans ve konut inşaatlarının kaba ve ince işleri, fabrika inşaatı ve tadilat tamirat işlerinde faaliyet göstermektedir.

Nilüfer/BURSA
+90 532 138 77 29
09:00 - 18:00