Taşeron

Kalitede Taahhüt Güvende Kayaca İnşaat

Kayaca İnşaat, taşeron hizmetleri kapsamında geniş bir yelpazede projelere odaklanarak, yüksek yapılar, AVM’ler, rezidanslar, endüstriyel yapılar ile adliye ve hastane gibi hem kamu hem de özel sektöre ait çeşitli yapıların inşaatında hizmet sunmaktadır. Kamu yapılarındaki deneyimi, adliye ve hastane gibi özel gereksinimlere sahip projelerde Kayaca İnşaat’ı tercih edilebilir kılmaktadır. Bu çerçevede, firma, taşeron hizmetleriyle geniş bir sektörel yelpazede, müşteri memnuniyetini gözeterek, projelerin başarılı bir şekilde hayata geçirilmesine odaklanmaktadır.

İhtiyaçlarınıza Özel

Neler Yapıyoruz?

Endüstriyel Yapılar

Endüstriyel müşterilere özelleştirilmiş çözümler sunarak, iş süreçlerini desteklemek için modern tesisler inşa etmektedir.

Hastane

Modern tıp standartlarına uygun olarak tasarlanan hastane binaları, teknolojik alt yapıya sahip sağlık hizmeti sunma amacını taşır.

Rezidans

Kayaca İnşaat özel gereksinimlere uygun tasarımlar ile fonksiyonel ve estetik unsurları bir araya getirmektedir.

Adliye

Mahkeme salonları, ofis alanları ve güvenlik sistemleri gibi detayları içeren adliye binalarına uygun çözümler sunar.

Kayaca İnşaat, 2017 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kayaca inşaat, Bursa SKY Tower gibi yüksek iş merkezleri, yurt içi ve yurt dışı Rezidans ve konut inşaatlarının kaba ve ince işleri, fabrika inşaatı ve tadilat tamirat işlerinde faaliyet göstermektedir.

Nilüfer/BURSA
+90 532 138 77 29
09:00 - 18:00