Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Projelerinizi Hayal Ettiğinizden Daha Fazlasına Dönüştürüyoruz

Sektördeki deneyimimiz ve uzman kadromuz ile müşterilerimize kapsamlı inşaat çözümleri sunuyoruz. Yüksek kaliteli malzemeler ve modern teknolojiyi birleştirerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet veriyoruz.

İnşaat

Bursa merkezli̇, yap-sat tarzında konut projeleri̇ geliştirilerek hizmet vermektedir.

Taşeron

Yüksek yapılar, AVM, rezidans, endüstriyel yapılar ile adliye ve hastane gibi kamu ve özel yapılarında hizmet verilmektedir.

Tadilat & Onarım

Müstakil ev, villa, ofis, iş yeri̇ ve sağlık merkezlerinin kapsamlı tadilat ve onarım projelendirilmesi ve uygulanmasında hizmet verilmektedir.

İhracat

Endüstriyel inşaat kalıbı, kapı - mutfak dolabı gibi inşaat mobilyası ve iç mimarı mobilya kaplamaları, PVC ve alüminyum doğrama vb. ürünlerin ihracatı yapılmaktadır.
Hizmetlerimiz

Danışmanlık & Proje

Müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefliyor, inovasyon ve sürdürülebilirlik ilkelerini projelerimize entegre ediyoruz.

Emlak & Arsa

Uygun arsa uygun proje kapsamında arsa/proje optimizasyonu ve emlak yönetimi konularında hizmet verilmektedir.


Savunma Yapıları

Terörle mücadele ve sınır güvenliği ihtiyaçları kapsamında güvenlik mimarisi ve stratejisinin geliştirilmesi ile askeri̇ hastane, orduevi̇, depo-hangar ve karargâh gibi askeri̇ yapılarda uzmanlık hizmet verilmektedir.

Tasarım & Projelendirme

Üstlenilen işlere ilave olarak otel, hastane gibi yapıların genel projeleri̇ ile müşteri̇ talebi̇ çerçevesinde iç mimari ve tefriş proje hizmeti verilmektedir.

Kayaca İnşaat, 2017 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kayaca inşaat, Bursa SKY Tower gibi yüksek iş merkezleri, yurt içi ve yurt dışı Rezidans ve konut inşaatlarının kaba ve ince işleri, fabrika inşaatı ve tadilat tamirat işlerinde faaliyet göstermektedir.

Nilüfer/BURSA
+90 532 138 77 29
09:00 - 18:00